Polacy w USA - California - Polonijny serwis ogłoszeniowy
Kontakt z nami:
reklama@polacywusa.com
 
Strona: 1
CA
07/14
Usługi - Różne
Los Angeles i okolice, POLSKI PRZEWODNIK po mieście Anioł
Los Angeles, „miasto aniołów” jak je nazywają, jest pełne atrakcji i nie przestaje zaskakiwać. Są tu miejsca bardzo znane i takie do których nikt prawie nie zagląda bo nie ma ich w przewodnikach a które potrafią zaskoczyć swoim pięknem. Dlatego ja też wciąż poszukuję nowych i wyjątkowych miejsc, ludzi i rzeczy, które uczynią nasze zwiedzanie niezapomnianym. gotowych do startu zapraszamy na nową przygodę z biurem podróży World of Adventures ( www.world-of-adventures.com ). Wiele ciekawych informacji możecie przeczytać również na naszym blogu Discovering our World ( www.discovering-our-world.com ). Posty zamieszczane są w języku polskim i angielskim - zapraszamy do lektury. Say yes to new Adventures.
Agnieszka | Los Angeles
tel: (714) 249-3966 | txt: (714) 249-3966
CA
07/14
Inne - Różne
Podróżuj z biurem World of Adventures
World of Adventures (www.world-of-adventures.com) to firma turystyczna z Kalifornii, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych, grup turystycznych oraz firm i przedsiębiorstw na całym świecie. Zapewniamy obsługę logistyczną, tłumaczy i przewodników na światowym poziomie. Zorganizujemy wycieczkę na każdą kieszeń, dostosowaną do indywidualnych potrzeb i gustu każdego klienta. Odwiedźcie nas na naszej stronie www.world-of-adventures.com aby dowiedzieć się więcej. Spełnimy każde Państwa zlecenie w miarę naszych możliwości. Zapraszamy.
Agnieszka | Los Angeles
tel: (714) 249-3966 | txt: (714) 249-3966
CA
06/30
Usługi - Różne
Podróżuj z biurem World of Adventures
World of Adventures to firma turystyczna z Kalifornii, która specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych, grup turystycznych oraz firm i przedsiębiorstw na całym świecie. Zapewniamy serwis, tłumaczy i przewodników na światowym poziomie. Zorganizujemy wycieczkę, podróż służbową czy wyjazd indywidualny dostosowany do gustu i potrzeb każdego klienta. Współpracujemy z najbardziej renomowanymi turoperatorami. W ramach działalności naszej firmy oferujmy indywidualne, dostosowane do potrzeb każdego naszego klienta wycieczki po Kaliforni. Wystarczy wejść na stronę www.world-of-adventures.com wypełnić formularz lub napisać do nas na adres naszej poczty internetowej - worldofadventures55@gmail.com , a nasza firma dołoży wszelkich starań, aby Państwa życzenie spełnić. Nasze biuro podróży koncentruje się na zapewnieniu doskonałej obsługi, z uwzględnieniem Państwa potrzeb podczas wyjazdu. Zapewniamy wycieczki grupowe, plany indywidualne, dostosowane do każdego, jak również usługi przewodnika po południowej Kalifornii / Los Angeles i okolicach Mają państwo możliwość udziału w programach standardowych, realizujemy także programy na życzenie zleceniodawcy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. http://www.world-of-adventures.com ; e-mail: worldofadventures55@gmail.com
Agnieszka | Los Angeles
tel: (714) 249-3966 | txt: (714) 249-3966
 
Strona: 1
Wyślij email do tej osoby
Wpisz swój poprawny adres email, aby osoba mogła do ciebie odpisać.

 
Myślisz o sprzedaży lub kupnie domu?
Potrzebujesz agentów z jajami!

Zadzwoń do Konrada i Piotra.
860-406-4060
Each office is independently owned and operated.
OVI TEAM at KELLER WILLIAMS REALTY 29 S. Main St, West Hartford, CT 06107
Konrad Krukowski license: CT RES.0812109, MA 9564993, Piotr Nowak license: CT RES.0811877
Agenci nieruchomości Piotr i Konrad z OVI Team
Kupno, sprzedaż domów w CT. 860.406.4060